Laisvės gynėjų dienai – Sausio 13-a

Mielieji,

artėjant Laisvės gynėjų dienai – Sausio 13-ajai – dalijamės Užsienio reikalų ministerijos parengta vizualine medžiaga, kuria kviečiame naudotis viešinant informaciją apie Sausio 13-osios įvykius ir reikšmę. Ją rasite URM Globalios Lietuvos departamento Google diske.

Primename, kad planuojant komunikaciją ir renginius galite naudoti viešai prieinamą video medžiagą:

Kaip ir kasmet, kviečiame prisijungti prie pilietinės iniciatyvos „PERGALĖS ŠVIESA“ (buvusi iniciatyva „Atmintis gyva, nes liudija“), sausio 12 d. savo languose uždegti vienybės, atminimo ir pergalės žvakutes – jų šviesoje papasakokime savo draugams, kolegoms, kaimynams apie Lietuvos laisvės kelią, Sausio 13-osios įvykius ir reikšmę. Akcijos iniciatorių informaciją rasite čia.

Maloniai informuojame, kad Lietuvoje akcija vyks 8:00 val. ryte, tačiau dėl laiko skirtumų Jūs žvakutę uždegti galite bet kuriuo metu.

Būtume dėkingi, jei iki sausio 14 dienos pabaigos degančios atminimo žvakutės nuotrauką atsiųstumėte mums (el.p.GlobaliLietuva@urm.lt), parašę, kurioje šalyje ir mieste šiuo metu gyvenate. Jūsų atsiųstos nuotraukos ir nurodyta vietovė bus naudojami tik akcijos viešinimo tikslais.

Nuoširdžiai Jūsų –

URM Globalios Lietuvos departamentas

X
X