Gegužės 7 d., sekmadienį, Hamburgo lietuvių bendruomenė ir Hamburgo lietuvių šeimų klubas kviečia visus atšvęsti Motinos dieną praleidžiant gražią dieną kartu.

Kur?

Reinbeke!

Net jei oras bus nusiteikęs išdykauti, bus smagu.

Ką veiksime?

Pasivaikščiosime po Reinbeką,

aplankysime Reinbeko pilį (https://www.schloss-reinbek.de),

užsuksime į ledainę, kuri garsėja visoje Vokietijoje tuo, kad čia gaminami puikaus skonio ledai tik iš sezoninių uogų ir vaisių,

apsistoję miško žaidimo aikštelėje surengsime bendrą suneštinį pikniką, o vaikai galės pažaisti (pasiimkite kamuolį).

Jeigu oras bus blogas, vietoje pikniko lauke (ar tuo atveju, jei oras geras, bet po pikniko dar bus norinčiųjų), užsuksime į senoviniame malūne įsikūrusį restoraną suvalgyti pyrago ar išgerti kavos.

Jeigu mūsų pasiūlymas skamba patraukliai, žinokite, kad susitinkame 11 val. prie katalikiškos bažnyčios Herz Jesu. (Niels-Stensen-Weg, 3, 21465, Reinbek). https://maps.app.goo.gl/kqDLyjEMiHi9SqtVA

Sudalyvausime Mišiose, kur galėsime pasimelsti už savo mamas ir močiutes.

12 val. pradėsime pasivaikščiojimą nuo bažnyčios Herz Jesu. (Niels-Stensen-Weg, 3, 21465, Reinbek). Vėluojančiųjų lauksime 10 min.

Jei atvyksite ne viešuoju transportu, o automobiliu, sufleruojame, kur galite pasistatyti automobilį nemokamoje aikštelėje https://maps.app.goo.gl/4FQp8ehRTiUqNAR29 (pažymėta smeigtuku). Taip pat galima parkuotis Klosterbergenstraße.

Mielai kviečiame dalyvauti.

Dalyvavimas nemokamas, tik reikės patiems susimokėti keletą eurų už bilietą į pilį (https://www.schloss-reinbek.de/de/kontakt/oeffnunganfahrteintritt/), apsilankymą ledainėje ir panašiai.

Registracija nebūtina, bet mums būtų smagu žinoti iš anksto, jei ruošiatės dalyvauti.

0 Shares:
Tau taip pat gali patikti
Skaityti daugiau

Hamburgo apylikės narių susirinkimas

Mieli Hamburgo lietuvių bendruomenės nariai, Balandžio 24 d. 15 val kviečiame aktyviais dalyvauti metiniame Hamburgo apylikės narių susirinkime.Dienotvarkę…

Kvietimas į Boną

KVIETIMAS EINLADUNG ZU DEN 2. LITAUISCHEN LITERATURTAG AUF DEM ANNABERG VOM 14.-.16.10.2022mit dem Schwerpunkt „Literarisches Kaunas“ anlässlich der…
Skaityti daugiau

Kvietimas diskusijai: karas Ukrainoje. Ar saugus lietuvis ir jo valstybė

Lapkričio 11d. 19 val. maloniai kviečiame diskusijai su gerb. Algirdu Kumža: Kovo 11-osios Akto signataras, ambasadorius, rašytojas. Apdovanotas dviem Ukrainos ordinais „Už nuopelnus“, dviem medaliais “Už nuopelnus Lietuvos diplomatinėje tarnyboje” , garbės ženklu “Lietuvos Diplomatijos Žvaigždė”. Parašė knygas “Himalajai. Vienos ekspedicijos dienoraštis“,“Kuksando". Kelio knyga“ ir „Rasa. Po angelo sparnu“. Politiką kalbins Pasaulio lietuvių bendruomenės pirmininke Dalia Henke. Gerb. A. Kumža taip pat pristatys savo naujausią knygą "Oranžinis romanas". Knygoje pasakojama apie Ukrainą iki karo. Čia nieko nėra išgalvota: visur tikri žmonės ir įvykiai. Viskas klostosi kaip tikrame romane, kurio autorius nuspėjo ateitį. Bendruomenės nariams įėjimas nemokamas, kitų paprašysime nedidelės aukos.