“Tie vyrai – kurie leidosi į nežinią buvo neramios širdies žmonės. Juos skatino eiti pirmyn Dievo troškimas ir nerimas del pasaulio ateities. Jie nesitenkino stabiliomis pajamomis ir socialine padėtimi. Troško ie ieškojo didesnių dalykų. Jie tikriausiai buvo gerai išssilavinę žmonės, išmanė žvaigždes ir greičiausiai buvo susipažinę su filosofų raštais. Jie norėjo ne tik daugiau žinoti, bet norėjo suprasti tai kas svarbiausia. norėjo suprasti kaip reikia gyventi, kad būtum tikru žmogumi. Dėl to jie norėjo žinoti, ar Dievas yra? Koks Jis yra? Ar mes Jam rūpime? Ar galime Jį sutikti? Ne tik žinoti jie norėjo, jie norėjo atrasti visą tiesą apie mus, Dievą ir pasaulį. Geografinė kelionė išreiškia jų vidinę vykstančią kelionę, širdies piligrimystę. Jie ieškojo Dievo ir link jo keliavo, troško su Juom susitikti”.

Vidinė piligrimystė iš tiesų nėra kas kita kaip malda. Nes tik malda atplešia mus nuo netikro patogumo ir pripildo širdį nenuilstančio dėmesingumo Dievui ir artimui”.

Iš Benedikto XVI vienos iš paskutiniųjų homilijų 2013m. sausio 6d.

****************************************************************************************************

PATIKSLINIMAS: dėl persišaldymų numatytas susitikimas nukeltas į šventinį šeimų sekmadienį, sausio 8d. 10val. į am Mariendom 4 – Trijų Karalių Šv. Mišios su arkivyskupu S. Hesse ir “Sternensinger” vaikais.

Po Šv. Mišių susitinkame agapei / brunch sielovadoje 11.30

Sausio 7d. 18val. Šv. Mišios ir po jų Koncertas ->https://www.erzbistum-hamburg.de/St.-Marien-Dom_Gottesdienste-zum-Dreikoenigsfest-Bistumsgruendung aus Archiv -https://www.youtube.com/watch?v=B7KsPROiqzU

____________________________________________________________________________________________________

Sveikiname visus su besitęsiančiu Šv. Kalėdų džiaugsmu ir kviečiame Jus širdingai penktadienį, sausio 6d. 16 val. visus, didelius ir mažus susitikus kartu paminėti trijų karūnuotų išminčių šventę! Susitinkame nuo 15val.

Po susikimo mielai kviečiame kartu į Trijų Karalių šv. Mišias Am Mariendom 4, 18val. su arkivyskupu Stefan Hesse.

Linkime kiekvienam taikos ir ramybės kupinų širdžių, pagalbos ištiestų rankų stokojantiems ir neišsenkančių vilties, tikėjimo ir meilės Naujais 2023 Metais!

HL sielovada

Kontaktas lina.jahn@hamburgas.de

Sutikti Naujus Metus online – suTAIZE ROSTOCKe https://www.youtube.com/watch?v=RmmJyl3204Q https://www.erzbistum-hamburg.de/Taize-Treffen-in-Rostock_Treffen-endet-mit-Appell-fuer-Zusammenhalt

Papildyta: https://www.erzbistum-hamburg.de/4.-Januar-18.15-Mariendom-_Pontifikalrequiem-fuer-Papst-Benedikt

https://www.erzbistum-hamburg.de/Benedikt-XVI._Ratzinger-im-und-ueber-das-Erzbistum-Hamburg

0 Shares:
Tau taip pat gali patikti
Skaityti daugiau

Andriaus Mamontovo akustinis koncertas

Hamburgo lietuvių bendruomenė kviečia į akustinį Andriaus Mamontovo koncertą Hamburge. Koncertas įvyks š.m. gegužės 7d. Downtown Bluesclub Open…
Skaityti daugiau

Vakaras su Genovaite Urmonaite

Mielieji, džiaugiamės, kad kitą penktadienį , balandžio 8d., 18 val. galime pakviesti Jus į vakarą su viešnia iš…