Hamburgo lietuvių sielovados patalpose (Litauische Mission, Lübeckerstr. 101, Hamburgas) ukrainiečių dailininkė Olesia Gūk pristato akvarelių parodą. Įsigydami jos darbus papuošite savo namus ir paremsite labdaringas Ukrainos organizacijas. Visi kartu prisidėsime, kad pergalė ateitų greičiau!

Nuo karo Ukrainoje su dukrele į Vokietiją pasitraukusi dailininkė Olesia Gūk buvo priversta palikti tėvynėje vyrą ir artimuosius, tačiau net būdama čia, moteris rūpinasi tais, kuriems šiandien sunku ir maloniai kviečia Jus prisidėti.

Ši paroda jau antroji, kurią rengia Hamburgo lietuvių bendruomenė. Parodoje pristatomos akvarelės, kurias galite įsigyti. Susidomėję paveikslu (pristatomu parodoje ar norintys, kad būtų sukurtas darbas specialiai Jums) prašome susisiekti su autore. Jos el.paštas olesya.gook.art @ gmail.com (ištrinti tarpus prieš ir po @ ženklo), „Facebook“ profilis – www.facebook.com/olesya.gook

Menininkei galite rašyti ukrainietiškai, angliškai, vokiškai, rusiškai. Olesia nurodys paypal ar banko sąskaitą, kur pervesti pinigus. Kad būtų skaidrumas, ir būtumėte tikri, kad pinigai skiriami Ukrainoje esantiems žmonėms, pinigus reikės pervesti tiesiai į labdaringas organizacijas ar karius remiančias organizacijas Ukrainoje. Atsiuntę menininkei pervedimo kopiją, galėsite susitarti kaip pasiimti darbą (paveikslai yra Hamburge, bet galima siųsti ir į kitus miestus ar šalis, tik reiks apmokėti siuntimo išlaidas).

Darbus galima įsigyti parodoje ar vėliau kreipiantis į menininkę.

Maloniai kviečiame sekti jos profilį „Facebooke“, kur Olesia nuolat įkelia naujai sukurtų akvarelių nuotraukas.

Apie dailininkę ir jos labdaringą veiklą galite paskaityti Vokietijos lietuvių bendruomenės žurnalo „Informacijos“ 2022 m. birželio numerio 31 puslapyje https://issuu.com/vlbe/docs/informacijos.2022.06.nr.4.599

1 Shares:
Tau taip pat gali patikti
Skaityti daugiau

Kvietimas diskusijai: karas Ukrainoje. Ar saugus lietuvis ir jo valstybė

Lapkričio 11d. 19 val. maloniai kviečiame diskusijai su gerb. Algirdu Kumža: Kovo 11-osios Akto signataras, ambasadorius, rašytojas. Apdovanotas dviem Ukrainos ordinais „Už nuopelnus“, dviem medaliais “Už nuopelnus Lietuvos diplomatinėje tarnyboje” , garbės ženklu “Lietuvos Diplomatijos Žvaigždė”. Parašė knygas “Himalajai. Vienos ekspedicijos dienoraštis“,“Kuksando". Kelio knyga“ ir „Rasa. Po angelo sparnu“. Politiką kalbins Pasaulio lietuvių bendruomenės pirmininke Dalia Henke. Gerb. A. Kumža taip pat pristatys savo naujausią knygą "Oranžinis romanas". Knygoje pasakojama apie Ukrainą iki karo. Čia nieko nėra išgalvota: visur tikri žmonės ir įvykiai. Viskas klostosi kaip tikrame romane, kurio autorius nuspėjo ateitį. Bendruomenės nariams įėjimas nemokamas, kitų paprašysime nedidelės aukos.