Mielieji,

ant daugelio mūsų stalų svetainėse dega adventinių vainikų žvakės. Artėja Kalėdos… Tačiau atminkime, kad šiuo metu vyksta karas, o kad jis kuo greičiau baigtųsi ir ateitų pergalė, galime prisidėti kiekvienas.

Maloniai kviečiame rinkti žvakių likučius, kurie bus naudojami apkasų žvakėms Ukrainos kariams. Tokių žvakių dėka galima džiovinti drabužius, sušilti, pasišildyti maistą.

Hamburgo lietuvių sielovados patalpose (Litauische Mission, Lübecker str. 101, 22087 Hamburgas) yra dėžė, kur galite įdėti aukojamas žvakes ir taip pat tuščias švarias (!) skardines. Netinka skardinės nuo gėrimų. Tinka visų rūšių žvakės – nesvarbu, ar tikras vaškas, parafinas, sojos ir kt. ATNAUJINAME informaciją – tinka visokio aukščio ir dydžio skardinės (tik ne nuo gėrimų).

Daiktus galima atnešti kai patalpos atrakintos (pvz. per HLB renginius, mokyklos susitikimus ir pan.). Žvakių frontui reikia daug, tad medžiagos renkamos nuolat, iki bus pranešta, kad nereikia.

Viską galite taip pat pristatyti tiesiai į vietą, kur vyksta žvakių gamyba – į netoli Hamburgo centrinės geležinkelio stoties esantį ukrainiečių barą „Chilli bar“, Kirchenallee 25, 20099 Hamburgas. Žvakių gamyba šiuo metu vyksta trečiadieniais ir šeštadieniais, bet atnešti medžiagas galima bet kuriuo metu.

Taip pat primename, kad žvakių frontui gamybos akcijos vyksta Lietuvoje įvairiuose miestuose. Jeigu lankysitės Lietuvoje švenčių metu, galbūt Kūčių stalą apšvietusios žvakės likučiai gali būti panaudoti prasmingiau nei atsidurti šiukšliadėžėje? Kur vyksta žvakių frontui gamyba, galite rasti „Facebook“ grupėje „Apkasų žvakės Vilnius / Окопні свічки Вильнюсhttps://www.facebook.com/groups/5321465224626497

0 Shares:
Tau taip pat gali patikti

Kvietimas į Boną

KVIETIMAS EINLADUNG ZU DEN 2. LITAUISCHEN LITERATURTAG AUF DEM ANNABERG VOM 14.-.16.10.2022mit dem Schwerpunkt „Literarisches Kaunas“ anlässlich der…
Skaityti daugiau

Nauja Hamburgo apylinkės valdyba

Vakar, Hamburgo apylinkės lietuviai, metiniame susirinkime išsirinko naują valdybą.Startuoja : Asta Korinth – pirmininkė Irma Voigt – raštvedyba…