Mokslo metų pradžios pamaldėlės internetu rugpūčio 30 d. 12 val.

Mielieji,

Lietuvoje egzistuoja graži tradicija rengti mokslo metų pradžios šv. Mišias.

Sekmadienį, rugpjūčio 30 d. 12 val. maloniai kviečiame Jus į internetu vyksiančias pamaldėles vaikams, šeimoms ir visiems norintiems.

Šiuo metu hamburgiečius globojantis kunigas Juozapas Marija Žukauskas iš Klaipėdos Pranciškaus Asyžiečio vienuolyno, dėl Co-Vid 19 suvaržymų negalėjo atvykti pavasarį, tad labai džiaugiamės galimybe pasimatyti su juo ir Jumis bent video konferencijos pagalba.

Pamaldėlėse bus suteiktas palaiminimas mokiniams, mokytojams, mokinių artimiesiems ir visiems dalyvaujantiems.

Norintiems, kad pamaldėlėse būtų paminėtas Jūsų mokinuko (mokinukės) vardas, prašome iš anksto (iki rugpjūčio 29 d. 18 val.) atsiųsti laiškelį su informacija apie Jūsų mokinuką. Pvz. „pirmokas Andrius“, „penktokė Agnė“. Laiškus siųsti el.laišku mokykla@hamburgas.de

Maloniai kviečiame mažus ir didelius vaikus piešti piešinius „Ko norėčiau palinkėti sau ir savo šeimai, paprašydamas Dievo palaimos“. Galbūt toks piešinys taps visos šeimos bendru darbu, apmąstant ir pasikalbant, kas mums svarbiausia, ko labiausiai trokštame, kur jaučiame, kad reiktų pagalbos.

Džiaugsimės, jeigu savo piešiniais pasidalinsite su mumis, kad galėtume juos paskelbti Hamburgo lietuvių bendruomenės Facebooke.

Niekas neabejoja, kad gyvas susitikimas ir gyvos pamaldėlės yra tūkstantį kartų geriau, nei videokonferencija, nes gyvą ryšį jaučiame visai kitaip, tačiau tikimės, kad šiuolaikinės technologijos ir mūsų visų nuoširdžios pastangos padės mums sumažinti atstumą tarp mūsų visų širdžių.

Susitikimas vyks  Google Meet platformoje (ne Zoom, kaip buvo skelbta anksčiau). Norėdami dalyvauti videokonferencijoje, paspauskite nuorodą meet.google.com/rcs-vtnq-ohg  ir atsidursite pokalbio “prieškambaryje”. Ten nustatysite leidimus naudoti videokamerą ir mikrofoną. Jums NEREIKIA nieko instaliuoti ar turėti gmail el.paštą. Reikalingas tik kompiuteris ar mob.tel su interneto ryšiu. Rekomenduojame prie videokonferencijos prisijungti dešimt minučių anksčiau, kad kilus techninėms problemoms, spėtumėte jas išspręsti.

Plačiau apie  Klaipėdos Šv. Pranciškaus brolių (OFM) vienuolyną ir bažnyčią bei jų veiklą paskaitykite čia https://www.facebook.com/viltiesmiestas.lt

Rengėjai:

Hamburgo lietuvių katalikų sielovada ir Hamburgo lituanistinė mokykla „Abėcėlė“

Daugiau informacijos:

mokykla@hamburgas.de

Nuotraukoje – Klaipėdos Šv.Pranciškaus Asyžiečio bažnyčia. Nuotraukos autorius Algirdas Darongauskas

0 Shares:
Tau taip pat gali patikti
Skaityti daugiau

Kalėdinės eglutės šventė

Mieli tėveliai, kviečiame registruoti Jūsų vaikučius į Kalėdinės eglutės šventę! Registracija vyks iki lapkričio 31d. adresu valdyba@hamburgas.de Nepamirškite…