[BLB ir VLJS] Komunikacijos patarimai jauniems profesionalams

Kaip efektyviai prisistatyti už Instagram’o ribų? Apie ką kalbėti motyvaciniame laiške, kad jus prisimintų? Kaip sukurti išskirtinį LinkedIn profilį? Kokia yra sėkmingo interviu paslaptis? Kaip susitvarkyti su nepatogiais klausimais?

Viešosios komunikacijos mokymai padės atsakyti į šiuos klausimus ir įgyti praktinių žinių apie tai, kaip tinkamai įvardinti savo stiprybes ir pasiekimus virtualioje erdvėje bei dalykiniame pokalbyje, kaip įtaigiai perteikti savo žinute bendraujant su žurnalistais ir HR specialistais bei sukurti teigiamą įspūdį biure ir ant scenos.

Renginio dalyvius komunikacijos meno mokys žurnalistė ir medijų pedagogė Asta Borusevičiūtė, personalo vadovė Lina Breiterytė ir verslo fotografas Martynas Zaremba. Seminaro programoje bus ne vien pranešimų, bet ir praktinių užsiėmimų, pratybų su video kamera, leisiančių pritaikyti naujas žinias gyvai.

### Laisvalaikis ###

Mokymų dalyvių taip pat laukia įvairi socialinė programa: seminaro išvakarėse Hamburge koncertuos Andrius Mamontovas su grupe (bilietus galėsite įsigyti su nuolaida), šeštadienio vakarą pakviesime dalyvius paragauti vokiško alaus į tradicinę knaipę, o sekmadienį laukia ekskursiją po Hanzos miestą.

https://www.facebook.com/events/492443808203159/

### Praktinės detalės ###

Išankstinius bilietus galima įsigyti Eventbrite svetainėje, prieš renginį bilietai brangs. Svečiams iš kitų miestų galime rekomenduoti jaunimui draugiškus viešbučius/hostelius. Mokymai vyks lietuvių kalba.

Renginį remia Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos.

Nuotrauka © Austin Distel

0 Shares:
Tau taip pat gali patikti
Skaityti daugiau

Kalėdinės eglutės šventė

Mieli tėveliai, kviečiame registruoti Jūsų vaikučius į Kalėdinės eglutės šventę! Registracija vyks iki lapkričio 31d. adresu valdyba@hamburgas.de Nepamirškite…